Brasil Fest Brno

Program

čtvrtek 30.7.

Colorful People

20:00 – Nádvoří Domu pánů z Kunštátu

Vstup zdarma

Akce se uskuteční v rámci letního programu Domu umění města Brna.

Více o kapele

Bacurau - Letní kino

21:00 – Nádvoří Domu pánů z Kunštátu

Vstup zdarma

Akce se uskuteční v rámci letního programu Domu umění města Brna.

Tuto akci spolupořádá Kino Brasil.

Více o filmu

Pátek 31.7.

KARNEVALOVÝ Samba průvod

Začátek průvodu
19:00 – Moravské náměstí (Socha Markraběte Jošta Lucemburského)

Konec průvodu
20:00 – Zelný Trh

Vstup zdarma

Více o průvodu

Sobota 1.8.

Adriano Trindade & Band

Brazílie, Berlín, Polsko

Samba & Jazz & MPB

Více o kapele

Família Pádua

Brazílie, Vídeň

Samba & Choro

Více o kapele

Veronika Lálová a André Negrão

Brazílie, Praha

Samba Dance

Více o tanečnících

Santiago Ferreira & Ritmo Factory

Brazílie, Brno

Samba & Karneval

Více o kapele

Três Corações

Brazílie, Praha

Forró

Více o kapele

a další

vstup zdarma

Nádvoří staré radnice

14:00-14:30 Sabor Latino Duo (bossa nova)
15:00-15:30 Trio 43 (bossa nova, samba)
16:00-16:30 Markéta Zdeňková (samba, jazz)
17:00-18:00 Família Pádua (choro, samba)
19:00-20:00 Três Corações (forró)
21:00-22:00 Adriano Trindade & Band (samba, jazz, mpb)
23:00-24:00 Santiago Ferreira & Ritmo Factory (samba, karneval)

Vstup zdarma

Zelný trh

16:30-17:00 Escola de Samba Brno (bubenická samba)
18:00-18:30 Maracatu Caxinguelê (maracatu, bubenická skupina)

18:30-19:00 Euphoria Dance Studio (taneční vystoupení)
20:00-20:30 Veronika Lálová a André Negrão
a Ritmo Factory (taneční a bubenická show)
20:30-21:00 Taneční Studio Stolárna – Samba de gafiera, Lambada 
(taneční vystoupení a veřejná tančírna)
22:00-22:30 Garotas a Tambores (taneční a bubenická show)

22:30-23:00 Taneční Studio Stolárna – Zouk
(taneční vystoupení, veřejná tančírna)

Vstup zdarma

Neděle 2.8.

Workshopy v Parku Lužánky

Na workshopy je omezený počet účastníků a je nutná registrace. Na každý workshop se registrujte zvlášť na e-mail workshop.bfb@gmail.com.

14:00-14:30  Samba s Veronikou Lálovou – pro děti
14:30-15:00  Samba s Veronikou Lálovou – pro dospělé
15:30-16:00  Bubenická samba s Jakubem Škrhou – pro děti
16:00-16:30  Bubenická samba s Jakubem Škrhou – pro dospělé
17:00-17:30  Capoeira s Michael Andrew (BR) – pro děti
17:30-18:00  Capoeira s Michael Andrew (BR) – pro dospělé

V přestávkách mezi workshopy si můžete užít naši Forró tančírnu a stolní fotbal – Teqball.

Vstup zdarma